top of page

Mūsų vertybės ir
darbo principai

Per metus aiškiai išsiaiškiname, kas mums svarbiausia. Mūsų vertybės yra stiprios, mes žinome, kad žmonės daro įtaką ir stumia įmonę į priekį. Su savo komandomis esame skaidrūs, kiekvienais metais susirenkame pasikalbėti apie rezultatus, pokyčius, iššūkius ir laimėjimus. Mes keliame naujus tikslus, kalbame apie naujas perspektyvas ir galimybes, naujos idėjos ir pastebėjimai yra daugiau nei sveikintini iš mūsų darbuotojų. Mūsų įmonė yra pasiryžusi visiems darbuotojams užtikrinti geras darbo sąlygas ir gerus vidinius santykius, jie visi siekia geresnių rezultatų ir atitinka įmonės kokybės ir maisto saugos politiką.

DSC_7301.jpg

Misija

Švenčionių vaistažolių fabriko misija-atsidavimas aukščiausios kokybės vaistažolių produktams, sukurtiems pagal ilgaamžes tradicijas, gilias žinias, ištobulintus gamybos procesus ir inovacijų būtinybę.

Vizija

Vizija yra sukurti produktus, kuriuos mėgtų žmonės, kartu išlaikant senas tradicijas ir inovacijas. Naudotis tvaraus verslo būdais ir padaryti gerą poveikį mūsų planetai.

linkedin1.jpg
DSC_7018.jpg

Mūsų dėmesys

Dirbame laikydamiesi tvaraus verslo principų, kuriame stiprią aplinką ir jaučiame atsakomybę už tai. Mūsų įmonė propaguoja tvarias ir atsakingas organizacijos idėjas, skleidžia teigiamą patirtį, mums labai svarbi žmonių ir gamtos ateitis. Visa tai įgyvendiname per savo procesus - švarią gamybą, gerą bendravimą su darbuotojais ir jų vertinimą, išteklių taupymą, išmetamų teršalų kiekio mažinimą, plastiko gamyboje ir gaminiuose mažinimą bei socialinę atsakomybę. Visa tai leidžia mums pasiekti geresnių rezultatų, judėti į priekį ir didžiuotis aplinka, kurioje dirbame.

Solar Panels

Energija

Dalis energijos, kuri naudojama gamyboje, gaunama iš saulės kolektorių. Matome, kad tai yra labai efektyvus būdas mums žinoti, kokios yra mūsų išlaidos, ir ateityje integruoti daugiau atsinaujinančios energijos formatų. „Švenčionių Vaistažolės“ turi efektyviai ištobulintus procesus, todėl nešvaistome energijos nereikalingiems ar nereikšmingiems veiksmams ir tiksliai apskaičiuojame, kiek tiksliai mums reikia, kad atliktume veiksmus gamykloje. Mes ir toliau investuojame į naujausias technologijas ir tobuliname savo darbą visuomet ieškodami naujų būdų, kaip padidinti našumą ir kartu sumažinti energijos švaistymą.

 

bottom of page