top of page
DSC_7090.jpg

Kokybės kontrolė

Mūsų nepriklausomas kokybės kontrolės skyrius griežtai stebi visus gamybos procesų etapus. Dėl naujausios turimos įrangos kiekviename etape atliekame sudėtingus žolelių, tarpinių produktų ir galutinių produktų kokybės bandymus. Fitocheminiai, radiologiniai ir mikrobiologiniai tyrimai atliekami laikantis pagrindinės Europos farmakopėjos, kitų ES valstybių narių (Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė) farmakopėjos ir Pasaulio sveikatos organizacijos gairių dėl vaistinių augalų medžiagų kokybės gairių. Tai patvirtina ir gamyklos turimi tarptautiniai sertifikatai: ISO22000, ISO9001, GMP, HACCP, HALAL, ECOagros, IFS.

Pažangiausios Europos technologijos ir ilgametė patirtis leidžia ne tik kokybiškai paruošti žaliavą, bet ir supakuoti gaminį į visas mūsų klientui priimtinas formas, pradedant biria arbata ir baigiant aukščiausius reikalavimus atitinkančiais voko arbatos maišeliais. Gamyboje nėra dirbtinių priedų, dažiklių ar skonio stipriklių. Arbatos pakeliai gaminami nenaudojant jokių klijų ar metalinių elementų.

Sertifikatai

Nuolatiniai tobulinimai

Mes nuolat atnaujiname savo gamybos linijas; taigi galutiniai produktai atitinka net griežčiausius kokybės kontrolės reikalavimus. Aukščiausi Europos kokybės reikalavimai taikomi tiek žolelių, tiek įprastoms gamykloje gaminamoms arbatoms.

Mūsų stipri kvalifikuotų specialistų ir tyrėjų komanda - chemikai, vaistininkai, mokslininkai, technologai ir biologai - aktyviai dirba tobulindami gamybą ir kurdami efektyvius bei kokybiškus produktus mūsų klientams. Keletas naujausių patobulinimų pavyzdžių:

  • Sumažinome plastiko naudojimą gamybos metu.

  • Praturtinome produktų sudėtį, siekiant padidinti jų efektyvumą.

bottom of page