top of page
DSC_7242.jpg

Gamyba

Kaip pirmaujanti produktų gamintoja Baltijos regione, dirbanti su naujausiomis žinomų pasaulio kompanijų „IMA“, „OMAG“, „FUSO“ arbatos pakavimo linijų technologijomis, išsaugojome šimtametes vaistažolių produktų gamybos tradicijas. Mūsų verslo partneriai gali pasinaudoti arbatos ir skysčių paruošta medžiaga, pritaikyta jų individualiems poreikiams. Užtikriname aukštą produktų ir jų pakuočių kokybę bei naudingas partnerystės sąlygas.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, galime sukurti unikalų produktą pagal jūsų receptą. Mūsų žaliavų asortimentas turi daugiau nei 500 pavadinimų; galime pristatyti visas turimas medžiagas.

Procesai

process-08.png

Po šių svarbių veiksmų tęsiamas galutinio produkto kūrimo procesas- gamybą, pakavimas , dizaino kūrimas, spausdinimas, kokybės kontrolė ir logistika. Svarbu tai, kad kiekvieną žingsnį atlieka mūsų darbuotojai ir visi veiksmai vyksta mūsų gamykloje. Taip ŠVF užtikrina geriausią kokybę ir lankstumą tokiame dinamiškame versle.

„Švenčionių Vaistažolės“ kiekvieną procesą gali pasiūlyti kaip atskirą paslaugą: mūsų partneriai gali naudotis tik pakavimo paslaugomis, žolelių maišymu, žaliavų pirkimu ir pan. Įvairios paslaugos suteikia mums galimybę prisitaikyti prie kiekvienos situacijos, poreikių ir reikalavimų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti tokią veiklos įvairovę ir toliau stiprinti savo augimą kartu su stipriais partneriais.

Mūsų įmonė yra orientuota į gamybos ir gamybos procesų ekologiškumą. Esame įsipareigoję nenaudoti žaliavų su genetiškai modifikuotais organizmais (GMO), kurie gali sukelti alergines reakcijas, neigiamai paveikti žmonių sveikatą ir neigiamai paveikti laukinę gamtą. Mūsų arbatos maišeliai gaminami nenaudojant jokių klijų ar metalinių elementų, naudojant virvelės techniką, mes išvengiame kenksmingų atliekų jų gaminimo metu, arbatos maišeliai yra perdirbami ir biologiškai skaidomi. „Švenčionių Vaistažolės“ siekia geriausių rezultatų gaminiuose nuo pradžios iki pabaigos, tokiu būdu mūsų įmonė atsisako plastikinių arbatos dėžių pakuočių ir naudoja atsinaujinančias ir atsakingai įsigytas pakuotes, patvirtintas FSC. Mes naudojame specialų arbatos dėžės dizainą, kuris leidžia mums išlaikyti tvirtus ir patvarius konteinerius juos gabenant, puikiai išlaiko interjero gaminius ir išsaugo nepakitusią žolelių kokybę.

DSC_7209.jpg
bottom of page